هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
خدايا تورا شكر مي‌كنم كه حسين(ع) را به ما عطا فرمودي. خدايا اگر حماسه حسين(ع) در كربلا و شهادت ياران با وفايش نبود, اگر خطبه حضرت زينب(س) نبود ما اسلام را چگونه مي‌شناختيم و اگر حماسه كاروانسالار كربلا و علمدار باوفايش حضرت ابوالفضل(س) نبود ,ما درس ايثار و شهادت و شهامت را از كجا مي‌آموختيم. پس تو را شكر مي‌كنيم كه همه اينها را به ما عطا كردي , خدايا تورا شكر مي‌كنيم كه اين امام عزيز و بزرگوار و اين قلب تپنده مسلمين جهان را به ما عطا كردي.

چون لازم مي‌دانستم كه چند كلمه‌اي از وصيت نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام را كه در درون قلبم بود و مرا هميشه زجر مي‌داد و سينه‌ام را در سالهاي متمادي آغشته به خون كرده بود در روي اين كاغذ بياورم.
اي ملت مسلمان و خدا جو , صداي هل من ناصر ينصرني حسين(ع) در اعماق بدنم جريان پيدا كرده است و اكنون كه نصيبم شده كه به اين پيام لبيك بگويم از جان و دل پذيرا شدم و به كربلاي خونين ايران عازم شدم تا به ياري حسين زمان و ياران با وفايش بپردازم و درفش بلند لا اله الا ا... را در بلندترين قلل جهان به اهتزاز در آوريم بلكه اين خون ناقابل من قابل قبول درگاه خداوند متعال قرار گيرد و كمتر كمكي به امواج خون سرخ شهدا در برانداختن حكومت ظالمان باشد. 
اي ياوران حسين زمان, از خون سرخ تمامي شهيدان اين ندا برمي‌خيزد كه اسلام تنها دين جاويد و بر حق و قرآن وتنها قانون پاينده و محمد(ص) پيامبرم و خميني بت شكن رهبرم ,و شما دنباله رو شهيدان بايد به اين پيام ارج دهيد و با وحدتي بي مانند پايه هاي تمامي ظلم را فروريخته و به آرزوي ديرين تمامي شهيدان كه همانا پيروزي اسلام است جامه عمل بپوشانید.


شما اي پيام رسانان خون شهيدان و اي كسانيكه رسالت خطيري داريد پيام ما و تمام شهيدان را به گوش جهانيان برسانيد و پيام ما را به رنج ديدگان و زحمتكشان برسانيد بگوئيد كه ما چه مي‌گفتيم. حرف ما اين بود كه اين قدرترطلبي‌ها و رياكاريها و خود خواهي‌ها بايد محكوم شود با ناحق بايد مبارزه كرد و برنامه جاهليت بايد برچيده شود و عدالت بايد باشد نه ظلم و ستم.
سنت رسول ا...(ص) باشد نه اسلام معاويه و اسلام نمايي. امنيت باشد نه آشوب و اضطراب، سخن از خدا باشد نه از شيطان. آري اين سخن و نظر ما بود كه بدان خاطر ما را كشتند بر بدن‌هايمان اسب تاختند و سر و سينه مان را آماج تير و نيزه قرار دادند .آري ما گفته بوديم كه اسلام بايد زنده باشد حق بايد حاكم باشد و مردم بايد حق حيات داشته باشند و به همين خاطر ما را زدند و كشتند و بدنمان را پاره پاره كردند و فرزندانمان را در زير بمبهاي خوشه‌اي و موشكهاي 9 متري قرار دادند, چون ما حق مي‌‌‌گوييم و از مظلوم دفاع مي‌كنيم و بر ظالم مي‌تازيم.
خداوندا به خون پاك شهداء قسم به رسالت نبي اكرم(ص)، به ذوالفقار اميرمؤمنان، قسم به اسيران در بند زندان عراق، قسم و به آه پيرزنان و ناله بچه‌هاي شهدا در نيمه‌هاي شب، تا انتقام خون تمامي شهيدانمان را از تمام جنايتكاران دنيا نگيريم، از پاي نخواهيم نشست و تا رسالت تمامي شهيدان را به دوش نكشيم. آرام نخواهيم نشست و تمامي عالم و تمامي ملل دنيا بدانند كه فرزندان جمهوري اسلامي همه مردانه جنگيدند و از جنگيدن و مردن نمي‌هراسند .
سخني چند با آناني كه توان جنگيدن دارند ,بيايند و جبهه‌هاي جنگ را پر كنند, شما را به خدا قسم مي‌دهم تا زماني كه جنگ حق عليه باطل ادامه دارد از جنگ دور نشود كه آن وقت روز بدبختي ماست و اگر اين جنگ را پشتيباني نكنيم بلاي سختي به ما نازل مي‌شود پس بيائيد آنچه كه قرآن كريم به ما گفته است (و قاتلوهم حتي لاتكون فتنه و يكون الدين لله) انجام دهيم و آنچه را خداوند به ما تكليف كرده است انجام دهيم, با دشمنان اسلام. پس اي جوانان اي كسانيكه رسالت خميني داريد و اي كسانيكه نام حسين(ع) بر زبان مي‌آيد همه به گريه مي‌افتيد, پس بيايد كه حسين زمان ما امام بزرگوارمان كه ساليان دراز با حکومت ستمشاهي مبارزه كرد, شما را به جنگ با كفار دعوت مي‌كند مگر اين همان دشمني نبودكه ابا عبدا... الحسين(ع) و ياران با وفايش را به شهادت رسانيدند, مگر اين همان دشمني نيست كه خاندان اباعبدا... (ع) را به اسارت بردند و عده‌اي را با فجيع ترين شكنجه‌ها شهيد كردند, پس بيايد با اين دشمنان مبارزه كنيم و آنها را به خاك مذلت بكشانيم. ما اگر اين حرفها را مي‌زنيم از خودمان نمي‌گوئيم همه اينها را شهدا گفتند، اسرا گفتند پس اگر ما به اين نكته‌ها و كلمه‌ها گوش نكنيم بدانيم كه روزي گرفتار خواهيم شد و آن وقت است كه پشيماني سودي ندارد.

سخني چند با بچه‌هاي اطلاعات عمليات, اي دوستان عزيز و مهربان كه تمام مشكلات جنگ بر دوش شماست در وصف شما چه گويم و براي شما كه اولياي خدائيد چه بنويسم كه شما‌‌ها از كدامين تباريد و از كه درس شجاعت و استقامت را ياد گرفته‌ايد. مي‌دانم از كه آموخته‌ايد. جنگيدن را از معلم بزرگوارمان شهيد علي آقا چيت‌سازيان مرد جنگ ,مرد سختيها مرد مبارزه با نفس ,مرد با ايمان ,مردي كه تمام بچه‌هاي سپاه وبسيج شجاعتها و شهامتهاي او را در ميدان عمل ديدند. اي برادران مواظب خودتان باشيد كه شما در پيش خداوند ارزش داريد و تا روزي كه جان در بدن داريد با اين دشمنان اسلام بجنگيد كه اين مرام و اخلاق معلم‌‌‌مان علي آقا بود.

سخني چند با مادرم و برادران و خواهرانم, اميدوارم كه رسالتي را كه من بدوش داشتم شما هم اين رسالت را به دوش بكشيد حتي تا سرحد مرگ و از امام بزرگوارمان و روحانيت مبارز در خط امام مخصوصاً یاران با وفای امام پيروي كنيد كه اينان اسلام را شناسايي كردند و ما را از منجلاب گناه نجات دادند. مادرم اميدوارم كه اين قرباني را كه به درگاه خداوند تعالي دادي مورد قبول خداوند قرارگيرد . خواهرانم را دعوت مي‌كنم به حجاب و مسئله خيلي مهمي است در جامعه اسلامي كه بايد كاملاً حجابتان را رعايت كنيد كه اين مرام و آيين حضرت زهرا(س) است .شما ها بايد به حضرت زهرا(س) اقتدا كنيد و زن زماني به خدا نزديك مي‌شود كه حجابش را رعايت كند.

سخني چند با همسرم, اميدوارم كه خداوند تبارك و تعالي اين چشم انتظاري را قبول كند و فرداي قيامت تو را با فاطمه زهرا(س) محشوركند. انشاءا... تعالي زينبم را چنان تربيت كن كه رهرو حضرت زينب(س) باشد و چنان از خاندان ائمه اطهار براي آن بگو كه غرق در حضرت زهرا(س) باشد و چنان از مظلوميت ابا‌عبدا...(ع) براي آن بگو كه هميشه براي ابا عبدا... (ع) گريه كند و چنان از دشمنان معصومين و خاندان بني‌هاشم براي آن بگو كه هميشه از دشمنان ائمه نفرت داشته باشد و آن را چنان تربيت كن كه فردا در جامعه اسلامي زني باشد كه به حضرت زينب اقتدا كند و من اميدوارم كه همه اينها را كه گفتم براي زينبم بگوئيد . همسرم, زحماتي را كه در طول جنگ تحميلي براي من كشيدي ,چشم انتظاري هايي را كه كشيدي و با من چنان زندگي كردي كه هم خداوند تبارك تعالي و هم حضرت زهرا(س) راضي بود.
خداوند انشاءا... تورا و زينبم را با حضرت زهرا(س) محشور كند. انشاءا... اميدوارم كه فرداي قيامت همديگر را شفاعت كنيم و من در فرداي قيامت منتظر تو هستم. خداحافظ به اميد ديدار در فرداي قيامت در ضمن از تمامي فاميلها و مردم حلالي خواسته و اميدوارم كه مرا عفو نمايند. والسلام
هادي فضلي
خدا يا خدا‌يا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار .
مورخه 12/10/66 در منطقه بانه كردستان مظلوم.
اطلاعات عمليات لشکر النصار الحسين (ع)
مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/8 - 8:04 قبل از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟