هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
ر ابتدا خداوند تو را سپاس ميگويم كه همچو رهبري عطا كردي و تو را سپاس ميگويم كه ما را با رهبري او از لجنزار ظلمت و سياهي نجات دادي و نگذاشتي كه ما را در تاريكيها و ظلمات هلاك شويم . اي خداوند مهربان تو را سپاس ميگوييم كه راه سعادت را به ما شناساندي . اي خداوند سبحان تو را سپاس مي گويم كه توفيق دادي تا خود را از بدبختي نجات دهم و خود را به سرزمين عاشقانت برسانم اكنون كه اين همه توفيق دادي بالا برنده درجات توفيقم ده كه خون ناقابل خود را به پاي درخت اسلام و در راه احياي دين توبه زمين بريزم . 


بسم الله الرحمن الرحيم

« ياايتها النفس المطمئنه ارجعي الي ربك راضيه مرضيه فادخلي

في عبادي فادخلي جنتي » .

بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و با سلام بر حضرت مهدي (عج) و نايب بر

حقش امام خميني و با درود بر شهداي راه اسلام و ادامه دهندگان راه آنان.

چند جمله اي به عنوان وصيتنامه به امت اسلامي و پدر و مادر و برادران و خواهرنم عرضه مي دارم : در ابتدا خداوند تو را سپاس ميگويم كه همچو رهبري عطا كردي و تو را سپاس ميگويم كه ما را با رهبري او از لجنزار ظلمت و سياهي نجات دادي و نگذاشتي كه ما را در تاريكيها و ظلمات هلاك شويم . اي خداوند مهربان تو را سپاس ميگوييم كه راه سعادت را به ما شناساندي . اي خداوند سبحان تو را سپاس مي گويم كه توفيق دادي تا خود را از بدبختي نجات دهم و خود را به سرزمين عاشقانت برسانم اكنون كه اين همه توفيق دادي بالا برنده درجات توفيقم ده كه خون ناقابل خود را به پاي درخت اسلام و در راه احياي دين توبه زمين بريزم . اللهم الرزقني الشهاده في سبيلك چقدر عالي است كه انسان نداي حق را پاسخگو باشد و چقدر صفا دارد كه انسان با پروردگار يكتا را اطاعت كنند و چقدر زيباست كه انسان به هنگام جهاد در راه خدا هم چون كبوتري به سوي خدايش پرواز كند و اين هنگام ، هنگام آغاز حيات و زنده شدن انسان است هنگامي آزادي مومن از زندان است از زندان دنياي فريبنده و... و اكنون كه زمان امتحان الهي فرا رسيده است و از اين امتحان الهي جز بندگان خالص و ؟؟؟ و مومن خدا ؟؟؟  بيرون بيايد يك انسان مومن و ؟؟؟ انتخاب كند  هر مومني بايد لباس جهاد بپوشد و در پي آن باشد كه سعادت را براي خود و عزت و شرافت را براي اسلام و مسلمين بدست آورد من كه تصميم خود را گرفته ام من هم همچون امام حسين (ع) مرگ با شرافت را بهتر از زندگي ننگين ميدانم اگر در جبهه  زير ضربات گلوله و توپ و خمپاره با هدف مقدس پاره پاره شوم اين مرگ را بهتر از آن مي دانم كه در بستر با ذلت بميرم چون علي اكبر امام حسين  (ع) در ميدان جنگ با هدف مقدس شهيد شد و اينك كه براي دفاع از اسلام و حيثيت و ميهن اسلامي به سنگر جهاد و مبارزه مي روم آرزو دارم كه روزي با پيكر خونين در ميدان انتخاب عاشقان الله هنگام جهاد در راه خدا به فوز عظماي شهادت نايل آيم چون كه فهميده ام شهادت نزديكترين راه تقرب به خدا و عالميان است و به گفته امام عزيز: « اين راهي است كه بايد بپيماييم سفري است كه بايد برويم چه بهتر كه در راه خدمت به اسلام و ملت شريف اسلامي شربت شهادت ننوشيم و با سرفرازي به لقاءالله برسيم و اين همان است كه اولياء خدا آن را آرزو مي كردند و در مناجاتهايشان آن را از خداوند طلب مي كردند » .

در معبد عشق جان فدا بايد كرد                              يعني به حسين (ع) اقتدا بايدكرد

بي سر به لقاي يار رفتن                                       ديني است كه اينگونه ادا بايد كرد

برادران و خواهران هدف ما مقدس و الهي است نه براي خاك مي جنگيم و نه براي قدرت ما براي حفظ ديانت و شرافت خود مبارزه مي كنيم براي دفاع از اسلام عزيز و ميهن اسلامي خود مبارزه مي كنيم بنابر اين خود را براي مبارزه با دشمنان خدا از قبل آماده تر كنيد . وصيتم به شماها اين است كه راه شهدا را ادامه دهيد و رهرو امام باشيد و وحدت خود را بخوبي حفظ كنيد . و شما پدر و مادرم اميدوارم كه هنگامي كه خبر شهادتم را شنيديد خدا را شكر كنيد كه توفيق يافتيد امانت خداوند را سالم به او تحويل دهيد افتخار كنيد كه فرزندانتان در راه اسلام شهيد شد ناراحت نباشيد چون من راهم را باآگاهی انتخاب کردم و به آرزوی خود رسيده ام هروقت به يادم افتاديد و خواستيدگريه کنيد به ياد امام حسين (ع) و اهلبيت اوگريه کنيد صبور باشيد تا ديگران هم از شما سرمشق بگيرند و بدانيد که طبق آيه شريف : ان الله مع الصابرين .خداوند با صابران است . و شما در حق من خيلی زحمت کشيديد و من نتوانستم در عمرم حق شما را ادا کنم مرا ببخشيد و حلالم کنيد . و شما برادران و خواهرانم قرآن و نماز و دعا را فراموش نکنيد قرآن را بخوانيد و سعی کنيد آن را بفهميد و مرا حلال کنيد و برای قبول شهادتم دعا کنيد . در آخر از تمام رفقا و دوستان و همشهريها مي خواهم که از بديهای من در بگذريد . پروردگارا ما را به راه راست هدايت بفرما و از شرشيطان محفوظ بدار بارالها ما را به نور ايمان و به نور توحيد روشن و منور فرما و از بديها و گناهانمان درگذر. خدايا خدايا تا انقلاب مهدی خمينی را نگهدار.



مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/11 - 3:03 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟