هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
به دورکعت نماز نافله صبح که معمولاً بعد از نماز شب و قبل از اذان صبح است زیاد تأکیده شده است آنگاه هفت بار می گوییم «هذا مقام العائذ بک من النار» 

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدا پاسدار حرمت خون شهیدان و سلام به امام زمان.

استغفرالله ربی و اتوب الیه. 
از پروردگار خود طلب آمرزش و مغفرت می کنم و به سویش بازگشت می نمایم. به دورکعت نماز نافله صبح که معمولاً بعد از نماز شب و قبل از اذان صبح است زیاد تأکیده شده است آنگاه هفت بار می گوییم «هذا مقام العائذ بک من النار» این است مقام کسی که از آتش قیامت به تو پناه می برد و بعد 300 مرتبه می کنیم العفو العفو العفو و به دنبال آن می گوییم : رب اغفرلی و ارحمنی واتب علی انک انت التواب الغفور الرحیم. سزاوار است که این نماز را با توبه بیشتری به جا آوریم و تمام افکار خود را متوجه خدا و نعمات بیکران او کنیم و مرگ و عالم پس از مرگ و تاریکی و تنهایی قبر و روز رستاخیز مناظر هول انگیز قیامت و آتش دوزخ را پیش خود مجسم کرده به یاد آوریم که خواه دیر یا زود باید این راه را طی کنیم .
خدمت پدر و مادر و برادرانم و خواهرانم و عیالم و ملت مهربان ایران سلام عرض می کنم و به ملت ایران می گویم که تا آخرین قطره خون برای اسلام خدمت کنیدو به امام عزیز لبیک بگویید و در جبهه های حق علیه کفار بجنگیم تا اسلام به پیروزی نهایی برسد و به همین زودی در جبهه عملیاتی هست و به امید خدا پیروز خواهیم شد به یاری خدا و من به پدرو مادر و برادر و خواهر و عیالم و تمام قومها می گویم اگر من شهید شدم شما برای من هیچ گریه نکنید و اگر خواستی گریه کنید برای سر بریده شهیدان سیدالشهداء گریه کنید و به جوانان عزیز می گویم که جبهه ها را فراموش نکنید و جبهه ها را یاری کنید و سنگرها را خالی نکنید و جوانان به جبهه ها بروید و به سپاه و بسیج بروید و دعا برای امام فراموش نکنید و باری امام دعا کنید. و من از شهادت باکی ندارم و به شهادت افتخار می کنم و اول پیروزی اسلام و بعد به شهادت برسم.
باری به ملت ایران می گویم که به حرفهای امام عزیزمان گوش فرا دهند و از دشمنان اسلام گول نزنند دشمن خیلی تلاش می کند که عزیزان ما به فساد بکشند و باز آخر از پدر و مادر و خانواده شان که تابه حال زحمت مرا کشیدن می خواهم مرا ببخشند و ملت عزیز ایران هم می خواهم که راه شهدا را ادامه بدهند بار آخر از خانواده خودم می خواهم که مرا ببخشند و راه مرا ادامه بدن و مسلمه زینب زندگی کنند و از برادرانم و برادرهای عیالم ود وستان عزیزم می خواهم راه شهیدان راه ادامه بدهند و سنگرها را خالی نکنند و سنگر نماز جمعه را هم خالی نکنند و نمازهای جمعه را فراموش نکنند و امام جمعه ها را خوب نگهداری کنند و باری همین جاه با شما خداحافظی می کنم خداحافظی می کنم خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار. پاسدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرمان - برادر سیدعلی اکبر صابری اناری
وصیت نامه
عزیزان ننگ است در این زمان در بستر بمیرید. جوانان قدر جوانی خود را بدانید و هرچه می توانید قرآن بخوانید به شما تأکید می کنم که خیلی قرآن بخوانید که هرچه ما داریم از همین قرآن است. گفتنی زیاد است اما چه کنم که وقت کم است و صدای زنگ قافله به گوش می رسدو باید رهسپار وعده گاه شویم و لحظه موعود خیلی نزدیک است و از شادی قلم در دستم می لرزد و شور و هیجانی در برادران بوجود آمده. امیدوارم که شما ملت عزیز خودتان آنچه را که در قلبم وجود دارد از این جملات کوتاه و ناقص دریابید و به آن عمل کنید. ای امت مسلمان هرگز فریب منافقین را نخورید و همواره پیرو ولایت فقیه باشید و در صفوف بهم فشرده نماز جمعه و جماعات شرکت کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم (به نام خداوند بخشاینده مهربان)
ان الذین امنوا و الذین هاجرو و جاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله و الله غفور رحیم (به درستی که آن کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و جهاد در راه خداوند نمودند آنها. امیدوارند و به رحمت خداوند و خداست آمرزنده و مهربان ((سوره بقره آیه 218)).
ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیاء و لکن لاتشعرون  ( و آن کسی را که در راه خدا کشته شد مرده نپندارید بلکه او زنده ابدیست و لیکن همه شما این حقیقت را درک نمی کنید ((سوره بقره آیه 154)).
الدنیا سجن المومن و جنه الکافر . دنیا زندان مؤمن و بهشت کافر است (امام علی (ع) ).
جهاد النفس افضل جهاد. بالاترین جهاد در راه خدا جهاد با نفس است. (امام علی (ع) ).
من قل کلامه قلت اثامه. هر که کم حرف است گناهش هم کم است . (امام علی (ع) ).
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صقاً کانهم بنیان مرصوص. خدا آن مؤمنان را که در صف جهاد کافران مانند سد آ]نین همدست و پایدارند بسیار دوست مید ارد.
آنقدربه جبهه میرم و می جنگم تا شهید شوم و ن فقط تنها هدفم شهید شدن نیست در راه خدا می جنگم اگر شهید شدم افتخار می کنم و از شهاغدت و مرگ هراسی ندارم. اول پیروزی و جهاد در راه خدا و بعد از پیرزوی شهادت هم افتخار می کنم.
ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که امام حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد. ای جوانان مبادا در غفلت بمیرید که امام علی در محراب عبادت شهید شد... و مبادا در حال بی تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین در راه امام حسین (ع) و با هدف شهید شد. ای مادران مبادا ازرفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی توانید جواب زینب را بدهید که تحمل 72 شهید را نمود همه مثل خاندان وهب جوانانتان را به جبهه های نبرد بفرستید و حتی جسد او را تحویل نگیرید...
زیرا مادر وهب فرمود سری را که در راه خدا داده ام پس نمی گیرم...
برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمانها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه خدا قدم بردراید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد برنگردانند که اگر چینن کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرتهاست. حضورتان را در جبهه های حق بر علیه باطل ثابت نگه دارید...
در بیشتر دقایق سعی کنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید و صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ کنید...
اگر فیض شهادت نصیبم گشت آنان که پیرو خط سرخ امام خمینی نیستند و به ولایت او اعتقاد ندارند وبر من نگریند و بر جنازه من حاضر نشوند اما باشد که دماء شهدا آنان را نیز متحول سازد و به رحمت الهی نزدیکشان کند. سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگویید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد. با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم امام زمان (عج) به اجرا درآید...
با سلام و درود بر پیامبران از حضرت آدم تا حضرت خاتم حضرت محمدبن عبدالله (ص) با سلام و درود بر بی بی دو عالم مادر سادات زهرای پهلو شکسته و با سلام و درود بر امام از حضرت علی (ع) تا حضرت مهدی (عج) و با سلام و درود بر نایب برحقش این کوه استوار خمینی هوشیار . با سلام و درود بر شهدای گلگون کفن اسلام و با سلام و درود بر خانواده های شهدا و با سلام و درود بر تمام خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران و با سلام و درود بر رزمندگان که با جان عزیز خود را نثار این اسلام و قرآن و ناموس خود کردند . با خدایا تو را شکر می کنم که مرا در این برهه از زمان آفریده ای که در چنین زمانی چنین رهبری که مانند جدش پیامبر (ص) مردم را از تاریکی به نور کشانید بار خدایا مرا از سربازان واقعی بقیه الله اعظم (عج) قرار بده. بار پروردگارا این شهادت مرا قبول کن...
باری خدمت پدر و مادرم و برادران و خواهرانم سلام عرض می کنم. پس از تقدیم عرض سلام، سلامتی شما را از درگاه خداوند متعال خواهانم. امیدوارم حالتان خوب اشد و در پناه امام زمان محفوظ باشید و مرا ببخشیدو مرا حلال کنید.
و باری خدمت پدر و مادرو برادر و خواهرهای زنم سلام عرض می کنم پس از تقدیم عرض سلام سلامتی شما را از درگاه خداوند متعال خواهانم و امیدوارم حالتان خوب باشد و در پناه امام زمان (عج) محفوظ باشید و مرا ببخشید و حلال کنید و همیشه در خدمت اسلام و قرآن باشید.
ای مادرم که تا به حال زحمت مرا کشیدید مرا ببخشید و مرا حلال کنید. ای مادرجان همسر مرا فراموش نکنید. که اگر شهید شدم از خدا طلب کنید که خدا شهادت مرا قبول کند و همسر عزیزم فاطمه جان خدا را شکر کن و خدای نکرده از خدا ناراضی نشوید که خدا اجر شما را قبول نمی کند و خدا را شکر کن که در درگاه خداوند اجری داشته باشید. و از خدا کمک بخواهید چون همه کارها به دست خداست و اگر انشاءالله خداوند فرزندی نصیب من و شما کرد خوب تربیت کن نه اینکه بگوید گور پدرت فلان این جوری نباشد و اگر من شهید شدم خیلی مواظب خودت شوید که فرزندت سالم بماند و در راه خدا بتواند راه مرا ادامه بدهد و یا بهتر از من برای اسلام کار کند و همسر عزیزم خیال نکنید که من می خواهم شهید شوم که از زحمت های دنیا راحت شوم خیر این جوری نیست من خیلی دلم می خواهد زنده باشم و برای اسلام قدمی بردارم و کاری برای اسلام انجام بدهم و در همین حال که برای خدا و در راه خدا جهاد می کنم اگر شهید هم شدم شما ناراحت نباشید. شهادت بهترین شهادت است برای انسان در راه خداوند بزرگ. و همسر عزیزم اگر بعد از شهادت من توانستی خودت بیشتر از پیش برای اسلام خدمت کن و بیشتر به نماز جمعه و دعای کمیل و دعای توسل بروید و با خدای خود مناجات کن که خدا تو را هم سرباز امام زمان (عج) و اسلام قبول کند هرچند همین تحمل شما بعد از شهادت من خدمت بسیار زیادی برای اسلام است. و همسر عزیزم خدا را فراموش نکن و مادر مرا دلداری بدهید و به آن هم بگویید مرگ به دست خدا است و مرگ هر جایی که رسید انسان خواهد مرد و می میرد... .درباره شهید
شهید سید علی اکبر صابری فرزند محمود در روستای بشرآباد از توابع انار در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود. پس ازطی دوران کودکی در دامان خانواده ای از سلاله پاک آل یاسین (ع) به همراه پدر مشغول به کار کشاورزی شد و از رفتن به مدرسه محروم ماند. ولی با این حال به دلیل علاقه ای که به کسب علم و دانش داشت در سن بزرگسالی تحصیلات ابتدایی را در کلاسه ای نهضت فراگرفت و در سال 61 ازدواج نمود و ثمره این پیوند 2 فرزند می باشد . پس از اتمام خدمت سربازی باز هم جبهه جنگ را رها نکرد و حدود 3 سال درمناطق مختلف جنگی حضور داشت. در این مدت 3 مرتبه مجروح شد. سرانجام عاشق پاکباز لباس عشق پوشید و در مورخه 65/10/29 تا عرش عروج کرد.


مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/4 - 9:34 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟