هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
در حق امام دعا کنيد که چه نعمت عالی مقامی بود برای ما ملت ايران آخر قدر آب ماهی ميداند قدر امام آن خارجی ميداند که دلش برای امام اينقدر پر ميزند آخر شما يک لحظه به خود فکر کنيد که آخر اين شهداء اينگونه فداکاری ميکنند و آنها با اين اخلاص روی ميدان مين ميروند و ميداند که کشته ميشود و تکه تکه ميشود اين شهدا اسلام را درک کرده اند اينها دنبال دنيا نرفته اند آنها دنبال اسلام و قرآن رفته اند آنها دنبال خوشبختی رفته اينهائی که ما دنبال آن ميرويم در دنيا بدرد ميخورند و در آخرت پوچ است. 

بسم الله الرحمن الرحيم

با درود و سلام بر تمامی خدمتگزاران به اسلام و مسلمين و امام زمان (عج) و نائب برحقش خمینی

کبير و تمامی رزمندگان اسلام و شهداء و اسراء و مفقودين .

در شهادت موت نيست حيات جاويد است . « امام خمينی »

اينجانب برادر حقير شما با دلی پر از غم و اندوه که حسرت و غبطه مي خورم از اينکه ما چه جوانانی داشتيم و از دست داده ايم ، جوانانی مثل عباس گونه و حسين گونه و قاسم گونه من ميخواهم که به شما برادران عزيزتر از جانم که غبطه ميخورم که آخر چرا ما ملت قدر اين انقلاب به اين شکوهمندی را نميدانيم چرا اين قدر از خدا غافل هستيم و در فکر دنيا و ماديات و زن و فرزند می باشيم آخر اين قدر که به دنبال آنها رفتيم چه سودی شامل حال ما شد به غير از اينکه خود فرسوده گشته ايم و کوله بار گناه خود را سنگين کرده و دل امامان معصوم را به درد آورديم چطور فردای روز قيامت ميخواهيم که به ائمه معصومين درخواست شفاعت کنيم امروز برادران هشدار ميدهد رهبر محبوب ما ، به ندای هل من ناصر ينصرنی حسين زمان لبيک بگوئيد اين برای شما بهتر است تا حالا نشده است که يک روحانی خط غير اسلام را داشته باشد اين امام عزيز خير و صلاح من و شما را ميخواهد هرگز حرف بی پايه نمي زند . آخر ای برادران گرامی تا حالا برای تمامی ما ثابت شده بجا بوده که حرفی را اين مرد الهی بزند و آن حرف عمل نشود شما يک حرف ايشان فکرش کنيد و به خود آئيد که زمان زمان امتحان الهی است خداوند تمام انسانها را امتحان مي کند هرگز هيچ اداره ای انسان را بدون امتحان وارد نمی کند خداوند آن پيامبران و امامان را با آن مقام عاليقدر با آن چنان امتحان می کند که حضرت علی (ع) در زير نخلهای کوفه سر به خاک مي نهد و زار زار گريه مي کند مثل ابر بهار اشک ميريزد و مي گوئيد خدايا مرا ببخش . بعد از آن تقصيرها و اسرافکاريها مرا ببخش و به آن گناهان که باعث بلا شده و آن گناهانی که باعث اين شده که دعاهای من مستجاب نشود . آخر ما به چه دل خوش کرده علی (ع) اين جور با خدای خود درد دل مي کند علی (ع) سر در چاه فرود می آورد و درد دل خود را با چاه در ميان مي گذارد آخر علی (ع) در کوفه اين قدر مظلوم بود که کسی را پيدا نکرد درد دل خود را به او بگوئيد . برادران عزيز ما بايد از امامان درس بگيريم و ادامه دهنده راه آنها باشيم اين دنيا زودگذر است همه بايد رفت پس بهتر که انسان جان ناقابل را در راه حق و جهاد فی سبيل الله بدهد آخر با عزت است آن مرگی که انسان خون ناقابلش را در راه اسلام و قرآن هديه کند تا انشاء الله با اين خون درخت اسلام آبياری شود و پرچم اسلام را در تمام جهان به اهتزاز درآيد آخر مگر خون ماها عزيزتر از خون حسين (ع) و تمامی اصحابش

است مگر زن و فرزند ما عزيزتر از زن و فرزند اباعبد الله الحسين (ع) ميباشد آخر ما که درس شهادت و آزاد مردی را از حسين (ع) آموخته ايم چطور ما بعضی وقتها می گوئيم ای کاش ما هم در کربلا بوديم و جان را فدا می کرديم کجا رفت آن جان امروز اسلام به شما جوانان احتياج دارد و حسين زمان امام خمينی ندای هل من ناصر ينصرنی را سر می دهد به ندای او پاسخ دهيد خدای نکرده کاری نکنيد که فردا در مقابل شهدا سر بر زير داشته باشيم و نتوانيم از خجالت خم به ابرو آوريم فردا روز پشيمانی است اگر به خود نيايم . و من کوچکتر از آن هستم که برای شما ملت شهيد پرور ايران و خصوصاً اهل اسلاميه پيام بدهم امروز ای برادران امام را ياری کنيد که اگر امام را ياری کرديد بدانيد که اسلام و حسين (ع) را ياری کرده ايد  و روحانيت را ياری کنيد که همه روحانيت پيرو امام هستند و مبادا کاری کنيد که باعث آن خودمان بوديم و خودمان بد کرديم خودمان شکر اين انقلاب را نکرديم خودمان قدر اين پير جماران را ندانستيم هر چه شما کرديد و اين انقلاب و نماز جمعه و پيروی از امام و روحانيت متعهد و خانواده های شهداء و مفقودين و اسراء و اينها سرمايه های انقلاب هستند . و اگر انشاء الله من لياقت شهادت را پيدا کردم اميدوارم که مرا ببخشيد و همچنين در عزاداريم گريه نکنيد که اگر هم گريه مي کنيد برای حسين (ع) و اصحابش بکنيد و مادرم و برادرم و خواهرم هرچه شما کرديد راه مرا ادامه دهيد . و ای همسرم تو همچنان زينب گونه استقامت کن و همچنان مثل کوه در برابر سختيها بايست و اگر فرزندی از ما بوجود آمد آن را بزرگ کن همچنان که خدا را بخواند مبادا باعث ننگ اسلام باشد و انشاء الله که پيرو خط امام و شهداء باشد . و اميدوارم قومان و خويشان مرا ببخشند و اگر من قرضی دارم آنها را بدهيد . و هرچه شما کرديد پشتيبان اين انقلاب باشيد و مواظب باشيد که اين منافقان و احتکارکنندهها و گرانفروشان سرکوب کنيد و راه سوء استفاده را ندهيد و مشت محکمی بر دهان تمامی ابرقدرتها و دزدان از خدا بی خبر بزنيد و هرچه شما کرديد و امام هرچه گفت عمل کنيد حکم امام زمان است و حکم امام زمان از خدا است و بدانيد خدا هرگز بد بنده اش را نمی خواهد . بجز همين خودمان هستيم که بد خود ميخواهيم و ما هر بلائی بر سرمان ميايد اينها نتيجه اعمال خودمان است و برويد ای برادران يک قدری در اين وصيتنامه های شهداء فکر کنيد امام ميفرمايد من نميگوئيم برويد در حق امام دعا کنيد که چه نعمت عالی مقامی بود برای ما ملت ايران آخر قدر آب ماهی ميداند قدر امام آن خارجی ميداند که دلش برای امام اينقدر پر ميزند آخر شما يک لحظه به خود فکر کنيد که آخر اين شهداء اينگونه فداکاری ميکنند و آنها با اين اخلاص روی ميدان مين ميروند و ميداند که کشته ميشود و تکه تکه ميشود اين شهدا اسلام را درک کرده اند اينها دنبال دنيا نرفته اند آنها دنبال اسلام و قرآن رفته اند آنها دنبال خوشبختی رفته اينهائی که ما دنبال آن ميرويم در دنيا بدرد ميخورند و در آخرت پوچ است اين جنگ را ادامه دهيد تا پيروزي يا شهادت هر کدامش برای ما افتخاري است امروز  جاي بسی ننگ است که جوانان در جبهه پرپر مي شوند و بعضيها در پشت جبهه در فکر دنيا و خوشگذرانی باشند امروز جوانها که مثل حنظله ها که تازه داماد هستند خانواده را به الله سپرده و خط و پيرو شهادت را پيش گرفته اند تا نابودی دشمنان اسلام .


بسم الله الرحمن الرحيم

به نام خدا و با ياد خدا و براي خدا .

وصيتنامه خود را كه چند ساعتي به عمليات باقي نمانده شروع مي كنم و به لطف و ياري خدا . من اولا خداي را شكر مي كنم كه سعادتي نصيب شد و توانستم در عمليات عاشورايي شركت كنم از خدا مي خواهم كه اگر اينجانب را پذيرفت و فوض شهادت نصيبم شد هيچ ناراحت نباشيد كه اين آرزوي ديرينه خودم بود كه به آن رسيدم . چند نصيحت به خانواده ام كه اگر لطف خدا نصيب من شد و شهيد شدم از همسرم ميخواهم كه دو فرزندي را كه دارم يكي فاطمه و ديگري كه نميدانم كي و چه هست خوب تربيت كنيد و اگر روزي لازم شد همانند علي اصغر امام حسين (ع) تسليم اسلام كنيد و اگر پسربود اسم خودم را بگذاريد .

و من چند تذكر به مردم حزب الله اسلاميه دارم كه حالا ديگر وقت درنگ نيست به صحنه بياييد وامام را ياري كنيد . و از كليه اقوام خود مي خواهم كه راه من را ادامه دهيد و بدانيد كه امروز اسلام با كفر روبه روست چرا حسينيها حماسه نمي آفرينند .

و به تو اي مادرم شيرت را بر من حلال كن اميدوارم كه ناراحت نباشيد زيرا امانت را به صاحب امانت تحويل داديد . ديگر هركس گفت طلب من دارد به او بدهيد ، ضمنا برادرم حمزه علي 12 هزار تومان طلب دارد به او بدهيد . از كليه اقوام ، پدر و مادر زنم تشكر مي كنم و تاسف مي خورم كه چرا داماد خوبي براي شما نبودم .                  مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/13 - 3:41 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟