s
هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12128
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
وصیت نامه شهید داریوش اصل جوادیان
خدایا من حقیر خیلی ضعیف هستم و آمدنم به جبهه فقط یاری دین تو بوده است و قسم به تمامی شهدا که هدف من جز پیوستن به لقایت چیز دیگری نمی باشد . 
بسم الله الرحمن الرحیم

"وقاتلوهم حتی لاتکو ن فتنه " 
قرآن کریم

با درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با درود و با سلام به تمام شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران و جنگ تحمیلی قبل از هر چیزی می خواستم بگویم که خداوند را شکر می کنم که به بنده ی حقیرش نعمت داد تا اینکه بتوانم  زندگی خوبی داشته باشم و از اینکه در تمامی مراحل زندگانیم کمک او به من بوده است و شکر خدا را میکنم که توانسته ام در راه او قدم بردارم و برای او اگر خداوند مقبول درگاهش قرار بدهد خدمت نمایم .

خدایا من حقیر خیلی ضعیف هستم و آمدنم به جبهه فقط یاری دین تو بوده است و قسم به تمامی شهدا که هدف من جز پیوستن به لقایت چیز دیگری نمی باشد . خدایا من را در این راه هدایت بفرما . خدایا این وظیفه بنده بوده است که حرکت کنم چون دین تو دین حرکت و از جان گذشتن است و برای تو با جان و مالم قیام خواهم کرد و از هیچ کس باکی ندارم جز ترس عذاب تو خدایا من ضعیف را از عذاب آخرت نجات بده و من را هم با شهدا و مخلصین در راهت محشور بگردان . اسلام امروز احتیاج به ایثارگر در راه خدا و حق دارد و تا زمانی که جبهه های ما احتیاج به نیرو دارد باید برادران حزب الله آماده مبارزه باشند و در راه اسلام جان فشانی نمایند . تمامی ائمه اطهار(ع) و انبیا برای به پا نمودن احکام قرآن در روی زمین و برقراری نظام اسلام از جان و مال خودشان گذشتند . چرا چون هدف آنها مقدس بود و برای رضای خدای خودشان قدم برمی داشتند و جز رضای او چیز دیگری را نمی طلبیدند . و حتی از عزیزان خودشان یعنی خانواده شان زن و فرزند خودشان در راه اسلام گذشتند هم اکنون این درس ها و جانبازی های مقربین راه خدا ، برای ما باید الگو باشند و ما باید چون شاگردی که از معلمان واقعی باید پند و درس بگیریم و درس های خودمان را در راه معلم اصلی و پروردگار عظیم امتحان بدهیم و انشا الله امید وارم که مقبول در گاهش قرار بگیریم .

و چرا ما چون انبیا عظام و ائمه اطهار (ع) قدم بر صحنه ی پیکار نگذاریم و با کافران مبارزه نکنیم از خداوند بزرگ میخواهم که قدم های ما را در راه خودش ثابت نگه دارد .

حتی به قیام سالار شهیدان حضرت اباعبد الله الحسین (ع) می نگرم و می بینم که هدف بزرگ این امام معثوم چه بوده است به خود می گویم که که چقدر من بیچاره دیر متوجه حرکت های این بزرگ مرد تاریخ اسلام شده ام و افسوس از این که چرا ما نتوانستیم در رکاب آن آقا قدم بگزاریم و مبارزه نماییم و با خون خودمان صحنه های پر نور اسلام را رنگین نمایم .

و ای خدا تو ما را آفریدی و به ما آگاهی دادی  و به ما قوه ی درک فردی را دادی از تو میخواهم که من بنده ی ضعیف را ببخشی و هر گناهی را که مرتکب شده ام و خودم غافل از آن بوده ام عفو نمایی چون کرم و بزرگی تو آنقدر زیاد است که بنده گناه آلود خودت را خواهی بخشید .

خدایا صحنه هایی که در کردستان بودم و شهادت عزیزانی را میدیدم که چون گل پرپر می شدند و به خودم می گفتم که خاک بر سرت کنند ای جوادیان که تو هنوز لیاقت پیدا نکرده ای یعنی اینکه تو هنوز خدای خودت را نشناخته ای و سخت در خوابی بزرگ قرار گرفته ای .

خدایا من هنوز نمی دانم که آیا تو را شناخته ام یا نه ولی می خواهم که در این لحظات حساس که عازم صحنه ی نبرد هستیم  خودت من گناه کار را ببخشایی و آن قدرت و وقار خودت را به من بدهی و در صحنه نبرد نیروی ایمان به من عطا بفرمایی که بتوانم دشمنان اسلام را را به کمک و یاری تو و ائمه مظلومت از پا در بیاورم و توانسته باشم با قطرات خون خودم دینم را به انقلاب شکوهمند اسلامی ادا نموده باشم (قو علی خدمتک جوارحی ) ذکر مصیبت آقا ابا عبدالله را برایم در سر قبرم بخوانید چون هیچ مصیبتی بزرگتر از مصیبت آقا اباعبدالله الحسین (ع) نمی باشد .

مصیبت فاطمه زهرا (س)  مصیبت زینب صغری و کبری مصیبت علی اکبر ، قاسم مصیبت آقا ابوالفضل العباس (ع) که سقای لب تشنگان کربلا بود .وقتی که در روی نقشه برای ما می خواستند موقعیت جنگی را تشریح کنند و وقتی که به دجله و فرات رسیدند به یاد قمر بنی هاشم افتادم که رفته بود آب برای لب تشنگان کربلا بیاورد بچه هایی که از تشنگی لبان مبارکشان خشکیده شده بود .ای خدا این همه مصیبت  .

قسم به آن  خدا که به زیارت او مشرف شدم قسم به آن پیمبر بزرگ و عظیم الشان که به زیارت آن بزرگوار مشرف شده ام وزیارت ائمه بقیع . خدایا از تو می خواهم که بنده حقیر را مورد عفو خودت قرار بدهی و شرابی که نوشیدن آن رنج و تحمل سختی های در راه تو را از بین میبرد  به علی اکبر های ایران بچشان و قطره ای هم به لبان تشنه من عطا بفرما تا اینکه مرضیه و راضی خودت قرار بگیرم . برای من لذت دنیا هیچ فایده ای ندارد دین برای چون قفسی تنگ شده است که حتی مجال نفس کشیدن را به من نمی دهد من به پدر ومادرم می گفتم که من لذت و خوشی زندگانی را نمی خواهم و دوست دارم که لذت و شیرینی ایمان را در وجود خودم حس کنم و لذت و شیرینی دنیا برای من همین بوده است که همیشه با ایمان باشم و برنفس شهوانی و شیطانی خودم غالب باشم ای خدا تو خودت همه چیز رو برای بندگانت تمام کرده ای زبان من قاصر است تکلم نعمت های تو می باشد می ترسم که شاکر از دنیا نروم خودت شکران نعمتت را در وجودم قرار بده ( اللهم جعلن من الشاکرین ) خدایا را مرگ من را شهادت در راهت قرار بده الهی آمین

در آخر از پدر و مادر عزیزم کمال تشکررا می نمایم که بنده را بزرگ کرده و افتخار می کنم که چنین پدر ومادری دارم خداوند که ان شاالله به ایشان اجر عظیم عنایت بفرماید و تحمل وصبر نمایند و همان طوری که مادرم می گفت من خدای را شکر می کنم و افتخار می کنم از شهادت فرزندم و از درگاه خداوند متعال دعای خیر برای آنها دارم و از خانواده ام طلب حلالیت می کنم چند جمله تذکراتی دارم که جنبه عمومی دارد و امید وارم که ان شاالله خودم هم در زمره این گونه افراد باشم این تذکرات را به تمامی دوستانم می کنم و می خواهم که آنها را رعایت کنند :

1-     در وحله اول برای اسلام ومسلمین دعا کنم و پیروزی نهایی را از خداوند متعال بخواهند .

2-     یکی از مواردی که انسان را به خداوند نزدیک می کند ذکر خداوند است وتفکر وصبر که حتما رعایت نمایند

3-     اما م نور چشمان را همیشه در نمازهای خودتان دعا کنید وسخنان پرگوهر بار امام را دقت کنید وروی آن تعقل کنید تا اینکه آگاه شوید.

4-     نماز را در اول وقت به پا دارید

5-     به یتیمان وفقرا کمک و انفاق کنید

6-     همیشه سخن حق را بگویید ولو اینکه به ضررشما هم باشد (سخنان مولای متقیان علی (ع))

7-     همیشه سعی کنید راه راست را پیروی کنید وغیر را خیر

8-     از خدا بخواهید که همیشه نوروی ایمان عطا بفرمایید

9-     با خانواده شهدا همیشه رفت وآمد کنید وبا یکدیگر صمیمی باشید تا اینکه خداوند از شما راضی باشد

10   – از تمسخر یکدیگر بپرهیزید چون همه شما مومن هستید وباید آئینه یکیدیگر باشید

11   – از خواهران می خواهم که وقار وسکینه ی خودشان را یعنی حجاب خودشان را حفظ کنند و شوهرهای آنها غیرت داشته باشند واز خون شهدا خجالت بکشند ونگذارند که خداوند غضب خودش را به آنها نشان بدهد

12   – به خانواده ام توصیه می کنم الخصوص ... نماز را حتما بخواند چون اگر نماز را بپاندارند خداوند تمامی برکاتش را از آنها می گیرد و آنها کافر خواهند مرد

13   – با ضد انقلاب داخلی به شدت مبارزه کنید و نگذارید که هدف های شوم خودشان را به ثمر برسانند.

14   - در راه اسلام از جان ومال خود بگذرید و برای رضای خداوند بزرگ قدم بردارید مقدار پول در بانک دارم و مقداری کتاب که از زندگانی ام باقی مانده پولم را پدر ومادرم هر کاری خواستند می توانند بکند و کتابهایم را اگر مطالعه نمی کنید وقف مسجد حضرت ابوالفضل بکنید از کلیه برادران وخواهران عزیزم می خواهم که بنده حقیررا ببخشند و من را حلال کنند و از دوستانم که در کردستان هستند طلب مغفرت وبخشش می کنم وبه برادر عزیزم باقری خبر شهادتم را بگویید و ایشان در کردستان در جهاد سازندگی می باشند وسلام من را به همه ی دوستان برسانید و بگوید صابر باشید وبرادر یعقوبی فر اگر توانستند سرقبر بنده به یاد خاطراتی که داشتیم نوحه سرایی کنند و روضه حضرت علی اکبر را برایم بخواند .

در آخر می خواهم بگویم که اگر شهادت نصیب بنده گردید و به فیض شهادت نائل آمدم برا ی من ولخرجی نکنید و افتخار کنید که خداوند شمارا زمره خانواده شهدا قرار داده است

والسلام علیکم ورحمة برکاتهمربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/27 - 8:56 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟