هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
به شما مردم سفارش دارم تا موجب شادي روح تمامي شهيدان باشد و آن اين است كه موقعي كه مرا در تابوت مي گذاريد بر روي آن پارچه سياه نكشيد تا مردم بدانند كه عمر مرا در تاريكي و سياه چالها نگذرانده ام و چشمهاي مرا باز بگذاريد تا مردم ببينند و شاهد باشند كه كور كورانه از اين راه نرفته ام و دستهاي مرا باز بگذاريد تا دنيا دوستان ببينند كه من چيزي را با خود به آن دنيا نمي برم و از همه مهمتر يك تكه يخي را روي سينه ام بگذاريد تا بجاي مادرم اشك بريزد زيرا گريه كردن مادرم موجب شادي دشمنان اسلام مي شود .

بسم اللّه الرحمن الرحيم

بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و به نام هستي دهنده هستيها . با درود به رهبر كبير انقلاب اسلامي و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت آيت الله العظمي امام خميني و با سلام به روح پر فتوح شهيدان اسلام از هابيل تا حسين (ع) و از حسين (ع) تا انقلاب اسلامي و شهداي جنگ تحميلي رژيم عراق بر جمهوري اسلامي ايران و با آرزوي پيروزي نهائي سپاهيان اسلام بر كفر جهاني و با سلام بر امت شهيد پرور ايران .

اينجانب حسين دره سيري فرزند صمدعلي داراي شناسنامه شماره 339 متولد 1344 صادره از يزد وصيتنامه خود را آغاز ميكنم . و اي پدر و مادرم از دور خدمت شما سلام عرض ميكنم و اميدوارم كه اين زحمتهايي بيكران و شبانه روزي خود را بر من حلال كنيد و اميدوارم خداوند به شما صبري بزرگ عطا كند و در شهادت بنده گريه نكنيد تا موجب شادي دشمنان اسلام نشود و از شما مي خواهم كه از تمام قومان و خويشان برايم حلال بودي بطلبيد و همه شماها مرا ببخشيد تا شايد خداوند هم مرا ببخشد . و اي برادران و خواهرانم از دور خدمت شما عرض ادب مي كنم و اميدوارم كه اين برادر حقير خود را ببخشيد و از همه شما طلب مغفرت ميكنم . و اي پدر و مادر و برادران و خواهرانم از شما ميخواهم كه از دست دادن من لحظه اي نااميد نباشيد و از خداوند سپاسگزار باشيد كه شما را موفق كرده از اينكه اين امانت را به صاحب اصلي آن برگردانيد و بنده هم خدا را شكر مي كنم از اينكه مرا در اين راهي كه مي جوستم ياري نموده و مرا به مقصود خود كه همان عشق به الله و جان دادن در راه حفظ دين و قرآن بوده رسانده و از خدا مي خواهم و فرياد مي زنم خدايا به پدر و مادرم پس از شهادت من صبري عطا كن تا لحظه اي در سوگ من ننشينند و آن هم صبري باشد توأم با آگاهي . و از شما ميخواهم اي پدر و مادرم كه هرگز امام عزيز اين قلب تپنده ملت اسلامي ايران را فراموش نكنيد و دعاي آن مجاهد و رهبر را لحظه اي از خود دور نكنيد و هميشه به نداي آن نائب امام زمان و حسين زمان را لبيك گفته و ادامه دهنده راه شهيدان باشيد .و اما چند نكته هم به شما مردم سفارش دارم تا موجب شادي روح تمامي شهيدان باشد و آن اين است كه موقعي كه مرا در تابوت مي گذاريد بر روي آن پارچه سياه نكشيد تا مردم بدانند كه عمر مرا در تاريكي و سياه چالها نگذرانده ام و چشمهاي مرا باز بگذاريد تا مردم ببينند و شاهد باشند كه كور كورانه از اين راه نرفته ام و دستهاي مرا باز بگذاريد تا دنيا دوستان ببينند كه من چيزي را با خود به آن دنيا نمي برم و از همه مهمتر يك تكه يخي را روي سينه ام بگذاريد تا بجاي مادرم اشك بريزد زيرا گريه كردن مادرم موجب شادي دشمنان اسلام مي شود . و بار ديگر به پدر و مادرم تذكر مي دهم كه در شهادت من

عزداري نكنيد و بجاي پرچم سياه بر بام خانه يك پرچم سبزي بزنيد زيرا براي شهيد لازم به عزاداري نيست و اگر خواستيد مجلسي هم بگيريد بياد سرور شهيدان حسين بن علي (ع) باشدو از همه شماها التماس دعا دارم و اميدوارم هرگونه بدي و زشتي را كه از بنده ديده ايد به جواني علي اكبر سيدالشهداء از من قبول كنيد و مرا ببخشيد .

و چند نكته هم به عنوان يك وصيت براي شما مينويسم كه اميدوارم آنها را انجام دهيد براي آنكه من از شك بيرون بياييم و در قيامت از خداوند شرمنده نباشم مدت 2 سال نماز قضا برايم بخوانيد و روزه 3 سال هم برايم بگيريد و مبلغ80 تومان از ناصر دره شيري مي خواهم بگيريد و مبلغ 25 هزار تومان هم در بانك ملي يزد شعبه سپاه پاسداران به حساب دارم كه دفترچه آن پيش برادرم مرتضي است و بنام او هم مي باشد و در ضمن نماز و روزه قضا را از موجودي خودم بگيريد و از شما مي خواهم كه موقعي كه مرا دفن مي كنيد شيريني بدهيد و هيچگونه عزاداري نكنيد . به اميد ديدار روز موعود .مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/9/9 - 3:03 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟