هروقت ديدي تنها شدي بدون خدا همه رو بيرون کرده تا خودت باشي و خودش ...
درباره ما

با سلام بر شما عزیزان این وبلاگ ودارای بخش های مختلفی است خواهشمندم پس از بازدید از وبلاگ در نظر سنجی شرکت کنید کد شامد : 1-0-64-724161-1-1
لينک هاي ويژه
پيوندهاي روزانه
طراح قالب
ثامن تم
آمار وبلاگ
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» بازديد کل : 12065
» تعداد مطالب : 262
» تعداد نظرات : 6
» کاربران عضو شده : 2
ديگر امکانات
... وصیت شهدا .. تاریخ روز ...
روزشمار فاطمیه ... ...

قالب وبلاگ | ابزار پیام نگار
پیج رنک گوگل href="http://samentheme.ir/" target="_blank">ثامن تم؛مرجع قالب وابزار رایگان مذهبی
تماس با مدیر
ذکر روزهای هفته
دعای فرج جنگ دفاع مقدس پخش زنده حرم ساعت فلش مذهبی
پیج رنک گوگل انقلاب اسلامی
وضعیت یاهو مذهبی حدیث موضوعی
روزشمار محرم عاشورا
دعای فرج آیه قرآن تصادفی دانشنامه عاشورا مهدویت امام زمان (عج)
زیارت عاشورا
ذکر کاشف الکرب
روزشمار غدیر http://s2.picofile.com/d/c3d2fb0b-2f9e-4ed2-b681-11fab264b852/Mojtaba
حب العباس :: کرامات حضرت ابوالفضل
g=fa">
پایگاه|مذهبی نوحه تصاویر محرم
شهدا شرمنده ایم....
شهدا
کلام نور
وصیت نامه شهدا
خاطرات شهدا
Create your flash banner free online
زیارت عاشورا وصیت شهدا
خادم
”خادم

ک / ////

شهدا شرمنده ایم...

//
.
......

........ ...

...شهدا شرمنده ایم

مطالب اخير وبگاه
وصیت نامه شهيد حسن احمدي
استان: یزد شهرستان: تفت
بسم الله الرحمن الرحيم
« من طلبني وجدني و من وجدني عرفني و من عرفني احبني و من احبني عشقتني ومن عشقتني عشقته و من عشقته قتلته و من قتلته فعلي ديته و من علي ديته فناديته . آن كس كه مرا طلب مي يابد مرا و آن كس كه مرا يافتمي شناسد مرا و آن كس كه مرا شناخت  دوستم مي دارد وآن كس كه دوستم داشت به من عشق مي ورزد و آن كس كه به من عشق ورزيد   من نيز به او عشق مي ورزم و آن كس كه به او عشق ورزيدم او را مي كشم و آن كس كه من بكشم خونبهايش بر من واجب است و آن كس كه خونبهايش بر من واجب است پس من خونبهاي او هستم » .
يارب به دلم غير خودت جا مگذار                                      در ديده من گرد تمنا مگذار گفتم ، گفتم زمن نمي آيد هيچ                                       رحمي ، رحمي مرا به من وامگذار بنام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و بنام شهيدان بخون خفته كربلاي ايران و با درود بر ملت مبارز و رهبر امت خميني بت شكن وبر رزمندگان جان بركف جبهه حق عليه باطل.اي ملت مبارز ميدانم كه من كوچكتر از آنم كه بخواهم چند سفارش و وصيت به شما بنمايم ولي اين وصيتها از برادر كوچك خود بعنوان يادآوري پذيرا باشيد . اي ملت جان بركف اميدوارم كه برگزاري نماز جمعه و جماعات و نماز شب و دعاهاي كميل و توسل و ندبه و فرج امام زمان (عج) و ديگر امور مذهبي را ترك ننمائيد . در دعاهاي خود رزمندگان جبهه حق را از ياد نبريد پيروزي آنها را از خدا خواسته و از خدا بخواهيد تا طول عمر رهبر عزيزمان را افزايش دهد . با تمام نيرو به كمك نهادها و ارگانهاي انقلابي و انجمنهاي اسلامي بپردازيد و تا ميتوانيد در جبهه هاي جنگ حق عليه باطل شركت جوئيد و پشت جبهه ها را از هر نظر مادي و بويژه معنوي تقويت كنيد اي همه آنهايي كه در قيد حيات ميباشيد آگاه باشيد كه مسئوليتي بس عظيم بر دوش شما نهفته ميباشد و آن حراست و پاسداري از حرمت خون دهها هزار شهيدي است كه با نداي الله اكبر به خاك و خون غلطيده اند اگر بر اثر سستي و غفلت كه كوچكترين انحرافي در اين انقلاب رخ دهد و به اين نهضت لطمه اي بخورد و خداي ناكرده از خط اصيل اسلام خارج گردد در روز محشر قطره قطره خون شهيدان شما را باز خواست خواهد نمود بعنوان كوچكترين و حقيرترين برادر شما ملتمسانه ميخواهم با تمسك به حبل الله و آشنايي عميق به اسلام و قرآن و وحدت و يكپارچگي و مهر و محبت را در ميان خويش بر قرار نماييد . و هميشه مطيع و دنباله روي امام عزيزمان بوده و در هيچ زماني او را تنها نگذاريد كه اوج و عظمت اين انقلاب اسلامي از خدا پرستي و فتواي او ميباشد اين را هم بگويم كه حركت انسان ملهم از نيازهاي او ميباشد كه مبناي جهتي كه براي خويش انتخاب كرده شكل مي گيرد آنكس كه نيايش قرب به الله گشت جهت الهي پيش مي گيرد و به راهي قدم مي گذارد كه بيگانه در آن نيست تا چه رسد كه به رابطه انسان با خدا لطمه اي وارد آورد . پيوسته دلم دم از رضاي تو زند                                           جان در تن من نفس براي تو زند گر بر سر خاك من گياهي رويد                                            آن هر ورقش به وي وفاي تو زند  
اي پدر و مادر عزيزم ميدانم كه فرزند خوبي براي شما نبودم و اين شما بوديد كه با خوبيهاي خود مرا شرمنده كرديد و اميدوارم مانند دفعات پيش به من خوبي نموده و مرا حلال نمائيد اي پدر و مادر گرامي من امانتي بودم از طرف خدا در نزد شما كه اين امانت را شما با شهادتم به او باز گردانيديد و من براي اينكه وظيفه خود را نسبت به الله و قرآن و ملت ايران و شما ادا نمايم به جبهه هاي جنگ حق عليه باطل آمدم . و الله و پيروزي را هدف خود و شهادت را آرزوي خود دانستم و انشاء الله خدا اين خون مختصري كه در راه او بر زمين كربلاي ايران ريخته شد را قبول خواهد كرد . اي پدر و مادرم اميدوارم در شهادت من گريه و زاري نكرده و از كسي تسليت نپذيريد و در تشييع جنازه من به مردم شيريني و شربت داده و جشن بگيريد دوباره ميگويم در شهادت من گريه نكنيد زيرا من لياقت اين ناله را نداشته و با ناله شما دشمن شاد ميگردد از شما بدليل اينكه هيچگاه نتوانسته ام ذره اي از محبتهايتان را جبران كنم عذر ميخواهم و طلب بخشايش ميكنم و اميدوارم مانند گذشته در تعليم و تربيت برادر و خواهرانم كوشا بوده و اي مادر زينب وار عمل كنيد . ديگر اينكه بمدت يكماه روزه قرضي دارم برايم مي گيريد و يك ختم قرآن در ماه رمضان برايم بگذاريد و شما اي برادرانم در انجام امور مذهبي و كارهاي پشت جبهه فعال باشيد و علوم اسلامي را دقيقاً فرا گيريد و با خدا ارتباط برقرار كنيد و آرزوي موفقيت نيز برايتان دارم و اي خواهران من شما با حجاب خود كه از خون من با ارزشتر است دشمن را نااميدتر كنيد و در امور زندگي زينب وار عمل نمائيد براي شما نيز آرزوي موفقيت دارم بار ديگر روي سخنم با شما اي ملت مبارز است كه مي توانيد با قلم خود خون شهيدان را پرثمرتر نماييد و با صبر خود ضربه هولناكي بر پيكر فرسوده دشمن وارد آوريد . پيكر من را در گلزار شهدا در كنار اين به خون خفتگان به خاك بسپاريد تا بلكه آنها مرا نزد خدا شفاعت نمايند و چون از تمام آنها بي ارزشتر و كوچكترم مرا زير پاي تمام شهدا خاك نمائيد زيرا لياقت مكان ديگري از گلزار شهدا ندارم روي سنگ من ناكام ننويسيد زيرا من به بالاترين كامها رسيدم و بالاترين وبهترين نعمت خدا يعني شهادت نصيب من شد اين شعر را روي قبرم بنويسيد.

آنكس كه تو را شناخت جان را چه كند                                   فرزند و عيال و خانمان را چه كند

 خدايا خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار از عمر ما بكاه و بر عمر او بيفزا . خدايا خدايا تو را بجان زهرا رزمندگان ما را پيروزشان بگردان .   مربوط به موضوع :
نويسنده رضا نیک زاد تاريخ 1393/11/9 - 2:16 بعد از ظهر | نسخه قابل چاپ |
محبوب ترين وبگاه

طراحي و کدنويسي قالب : عليرضاحقيقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

آرشيو مطالب
پيوندهاي وبگاه
برچسب‌ها
نظر شما از قالب ومطالب وبلاگ شهدا شرمنده ایم چیست؟